درخواست بازیدرخواست بازی دانلود بازی کم حجم دانلود بازی کامپیوتر دانلود بازی اندروید
 • دانلود نسخه کم حجم بازی 9 Years of Shadows

  دانلود نسخه کم حجم بازی 9 Years of Shadows

 • دانلود نسخه کم حجم بازی The Dungeon of Naheulbeuk Back to the Futon v1.5.992.47439

  دانلود نسخه کم حجم بازی The Dungeon of Naheulbeuk Back to the Futon v1.5.992.47439

 • دانلود نسخه کم حجم بازی The Tale of Bistun v1.07

  دانلود نسخه کم حجم بازی The Tale of Bistun v1.07

 • دانلود بازی کم حجم Warriors of the Nile 2 The Desert Magnate

  دانلود بازی کم حجم Warriors of the Nile 2 The Desert Magnate

 • دانلود نسخه کم حجم بازی Perseus - Titan Slayer

  دانلود نسخه کم حجم بازی Perseus - Titan Slayer

 • دانلود بازی کم حجم BLACKTAIL Update v1.5

  دانلود بازی کم حجم BLACKTAIL Update v1.5

 • دانلود بازی کم حجم Terra Invicta v0.3.59

  دانلود بازی کم حجم Terra Invicta v0.3.59

 • دانلود بازی کم حجم Shovel Knight Dig – Fate And Fortune برای کامپیوتر

  دانلود بازی کم حجم Shovel Knight Dig – Fate And Fortune برای کامپیوتر

 • دانلود بازی کم حجم Man O War Corsair Warhammer Naval Battles v1.4.4

  دانلود بازی کم حجم Man O War Corsair Warhammer Naval Battles v1.4.4

 • دانلود نسخه کم حجم بازی Kingdom Come Deliverance v62297

  دانلود نسخه کم حجم بازی Kingdom Come Deliverance v62297

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
دانلود نسخه PROPHET بازی Aliens vs. Predator برای کامپیوتر

دانلود نسخه PROPHET بازی Aliens vs. Predator برای کامپیوتر

بازی Aliens vs. Predator به بررسی سه نژاد مختلف در دنیای این عنوان می پردازد. داستان خلق شدن این عنوان معروف به سال ۱۹۷۹ باز می گردد، ریدلی اسکات کارگردان مشهور سینما در فیلم خود سه نژاد، بیگانگان، غارتگر و انسان ها را معرفی کرد که ماجرا مربوط به نبرد بین آن ها می شد. چند سال بعد جیمز کمرون هم با فیلم زیبای Aliens، این نژاد را بیش از پیش توسعه داد. داستان فضایی و حمله بیگانگان به زمینی ها شاید خیلی در سینما و صنعت بازی استفاده شده، ولی سه نژاد مختلف این عنوان همیشه نوعی تنوع را ایجاد می کنند که همانند ترمیناتور نبرد سه جانبه ای را با مدل های مختلف جنگاوران بررسی می کند. دو نژاد بیگانگان و غریبه به عنوان دو موجود خارجی از سال های دور به نبرد با یکدیگر مشغول بوده اند. نژاد غریبه عنصر قوی تری در این بین است که همیشه در سری فیلم ها و بازی های Aliens vs. Predator غریبه تنها در مقابل بیگانگان می ایستد. شما می توانید بازی کم حجم Fraymakers را نیز از دی ال اسکای دریافت کنید.

Aliens vs. Predator PC-PROPHET

به همراه نسخه فشرده FitGirl با حجم ۵٫۰۷ گیگابایت

اما انسان ها هم به نوعی چه به عنوان شکارچی و چه شکار وارد نبرد این دو موجودات می شوند و خود باعث به وجود آمدن یک نبرد سه جانبه عظیم می شوند. متاسفانه انسان ها به علت ضعیف تر بودن بیشتر به عنوان قربانی این جنگ به حساب می آمدند و این سربازهای جنگجو بودند که می توانستند از خود دفاع کنند. داستان بازی Aliens vs. Predator به نوعی سه داستان است که هر کدام از دید یکی از شخصیت های این سه نژاد دنبال می شود. بازی Aliens vs. Predator سبکی بین یک عنوان ترسناک و اکشن دارد پس موسیقی بازی را می توان با سه تم متفاوت سریع، آرام و هولناک تقسیم کرد.

خوشبختانه برعکس دو عنوان قبلی این شرکت آهنگسازی بازی Aliens vs. Predator خوب کار شده است. صداگذاری بازی هم یکی از نقاط قوت بازی است. صدای خس خس نفس ها و پای بیگانگان و غارتگر حس هیولا بودن را به شما می دهد! و محیط شلوغ و جیغ و فریادهای ناشی از سلاخی شدن انسان ها جو ترسناک بازی را به خوبی توصیف می کند!

متنوع ترین قسمت و البته مهم ترین دلیل بر درخشش این بازی قطعا بخش متفاوت گیم پلی Aliens vs. Predator است. در این بازی شما به سه سبک و از دید سه موجود مختلف مراحل را پشت سر می گذارید. در نژاد بیگانگان شما موجوداتی سریع، وحشتناک و خطرناک هستید که همانند بازوهای شخصیت بازی The Darkness می توانید از در و دیوار بالا رفته و یا شکار خود را از فاصله دور سلاخی کنید. یکی از لذت بخش ترین قسمت های بازی همین قسمت بیگانگان است که قطعه قطعه کردن انسان ها در آن لذت خاصی دارد!

در نژاد دیگر بازی شما در نقش قوی ترین گروه از این سه جبهه یعنی Predator قرار می گیرید. او موجودی قدرتمند و بی صدا است که اگر با صبر و حوصله در این قسمت عمل کنید، می توانید هر دشمنی را از پای در بیاورید. گیم پلی این قسمت بیشتر شبیه به بازی Chronicles of Riddick می شود که باید با مخفی کاری به سبک اول-شخص دشمنان را شکار کنید. می توانید بالای یک بلندی یا درخت بروید و با علامت دار کردن هدف خود با چنگک های غارتگر به او حمله کنید. همچنین غارتگر همانند سم فیشر یک دوربین دید در شب دارد! با این تفاوت که چشم واقعی این موجود این خاصیت را دارد.

با سوئیچ کردن روی حالت های مختلف دید غارتگر می توانید با رنگ قرمز مانند دوربین حرارتی دشمنان را در مکان های مخفی و یا تاریک شناسایی کرده و سپس با علامت دار کردن آن ها به نوبت آن ها را از پای در بیاورید. در حالت دیگر با استفاده از نور سبز، محیط روشن می شود و شما همانند ریدیک چیزهایی را می بینید که دیگران قادر به دیدنشان نیستند.

آخرین نژاد و آشناترین آن ها انسان ها هستند. در این حالت ما با یک بازی تیراندازی معمولی رو به رو هستیم. انسان ها ضعیف تر از دو نژاد دیگر هستند، پس باید در این قسمت بیشتر مواظب باشید و برای زنده ماندن بیشتر بجنگید! اسلحه ها باتوجه به وقوع بازی در فضا و زمان آینده، بسیار پیشرفته و به قولی تخیلی هستند. چراغ قوه روی اسلحه همان کار چشم غریزی غارتگر را انجام می دهد.

منبع توضیحات : پردیس‌گیم

 

ویژگی های نسخه FitGirl:

 • بر اساس نسخه رسمی PROPHET با نام Aliens vs. Predator-PROPHET فشرده سازی شده است.
 • هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است. همه چیز بر اساس MD5 رسمی دیتای بازی است.
 • حجم بازی از ۱۸٫۳ گیگابایت به ۴٫۱ گیگابایت کاسته شده است.
 • مدت زمان نصب باتوجه به سیستم شما بین ۱۵ الی ۴۵ دقیقه خواهد بود.
 • فضای مورد نیاز پس از نصب کامل بازی حداکثر ۲۳ گیگابایت است.
 • حداقل ۲گیگابایت فضای رم خالی برای نصب بازی نیاز است.
 

Bringing the legendary war between two of science-fiction’s most popular characters to FPS fans, AvP delivers three outstanding single player campaigns and provides untold hours of unique 3-way multiplayer gaming.

Experience distinctly new and thrilling first person gameplay as you survive, hunt and prey in the deadly jungles and swamps surrounding the damned colony of Freya’s Prospect.

As the Marine, you’ll experience a claustrophobic and terrifying experience where light is your friend, but there’s never enough. However, the United States Marine Corps are humanity’s last line of defense, and as such they are armed to the teeth with the very latest in high explosive and automatic weaponry.

As the Predator, you will stalk from the shadows and from above, passing athletically through the treetops to ambush your victims. Although equipped with an array of powerful, exotic weapons and tracking equipment, honor ultimately dictates that you must get in close and take your trophies face to face.

As the most deadly species in the universe, the Alien offers you the chance to play as the very stuff of nightmares – the monster in the dark swarming forward with countless others, jaws like a steel trap and claws like blades.

Play all sides off against each other in a series of unique 3-way online modes and go tooth-to-claw-to-pulse rifle in the reinvention of one of multiplayer gaming’s defining moments.

AvP uses the Steam Cloud to store game stats and skill information, which is then used for matchmaking purposes.

 

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP/Vista

Processor: 3.4 GHz Intel Pentium 4 or equivalent processor

Memory: 1 GB System RAM (XP)/ 2 GB System RAM (Vista)

Graphics: DirectX 9.0c compliant video card with 128 MB RAM (NVIDIA 7900 or better, ATI X1800 or better)

Hard Drive: 16 GB free hard drive space

DirectX®: DirectX 9.0c

 

دانلود بازی Aliens vs. Predator MULTi8-PROPHET :

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

دانلود پارت 4 با لینک مستقیم

دانلود پارت 5 با لینک مستقیم

دانلود پارت 6 با لینک مستقیم

دانلود پارت 7 با لینک مستقیم

دانلود پارت 8 با لینک مستقیم

دانلود پارت 9 با لینک مستقیم

دانلود پارت 10 با لینک مستقیم

————–

دانلود بازی Aliens vs. Predator-FitGirl :

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم