اکسوگیم - دانلود رایگان بازی کامپیوتر و اندروید

https://dlsky.ir/

دانلود بازی کم حجم Dread Delusion برای کامپیوتر

جهان بازی کم حجم Dread Delusion در معرض نابودی قرار گرفته و بشریت در قاره‌هایی پوشیده در آسمان زندگی می‌کنند. از جنگل‌های قارچی گرفته تا مقبره‌های مرده، مکان‌ها و مردمان عجیب

جهان بازی کم حجم Dread Delusion در معرض نابودی قرار گرفته و بشریت در قاره‌هایی پوشیده در آسمان زندگی می‌کنند. از جنگل‌های قارچی گرفته تا مقبره‌های مرده، مکان‌ها و مردمان عجیب

جدید ترین مطالب سایت

Last posts
دانلود بازی کم حجم Dread Delusion برای کامپیوتر
خلاصه مطلب :

جهان بازی کم حجم Dread Delusion در معرض نابودی قرار گرفته و بشریت در قاره‌هایی پوشیده در آسمان زندگی می‌کنند. از جنگل‌های قارچی گرفته تا مقبره‌های مرده، مکان‌ها و مردمان عجیب و غریب در انتظار شما هستند. حال باید به دنبال شفای دنیای خود بوده و قدرت و سود را برای تیم خود به دست آورید. بازی گرافیک سه بعدی به همراه داشته و در سبک RPG جهان باز ارائه شده است. بازی روی انتخاب بازیکنان مختلف متمرکز شده و روایتی غنی و تعاملی را می‌توانید از طریق ماموریت‌های بازی داشته باشید. باید مسیری را انتخاب کرده و کاوش در این مسیر را دنبال کنید. شما می توانید بازی کم حجم Crazycle را نیز از دی ال اسکای دریافت کنید.

Dread Delusion (Early-Access) PC-P2P

باید مسیر خود را حفر کرده و از ذهن تیز بین و شوخ طبعی خود استفاده کنید. این موارد می‌توانند مانند یک شمشیر مفید باشند و تصمیمات شما هم نحوه گسترش داستان را نشان می‌دهد. شهرها جایی برای استراحت شما هستند و مکررا می‌توانید از آن استفاده کنید کالاهای خود را به فروش رسانده و ماموریت‌های جدید را بپذیرید. می‌توانید با مردمان محلی صحبت کرده و وارد یک خط جستجوی مرکزی شوید که سرنوشت زمین را تعیین می‌کند. چالش‌ها و داستان‌های اختیاری هم داریم که برای کسب امتیاز بیشتر می‌توانید به سراغ شان بروید. با یک سیستم مهارتی متنوع روبرو خواهید بود و همواره جایگزینی هم برای مبارزه وجود دارد و باید افراد بیشتری را به تیم خود جذب کنید.

info

The world is broken. Its surface seethes with an undead curse, while humanity clings to flying continents in the sky. From mushroom forests to undead mausoleums, strange places and people await you. But will you find a way to heal this world – or seek power and profit for yourself?

With a beautiful retro 3D aesthetic, Dread Delusion is an open world RPG focused on player choice. Uncover a rich, interactive narrative through the game’s quests, or pick a direction and explore by yourself.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 SP1+

Processor: Intel Core i3-2100 | AMD Phenom II X4 965

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTS 450, 1 GB | AMD

DirectX: Version 10

Storage: 500 MB available space

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
توضیحات / دانلود گزارش کد : 2603