درخواست بازیدرخواست بازی دانلود بازی کم حجم دانلود بازی کامپیوتر دانلود بازی اندروید
 • دانلود نسخه کم حجم بازی 9 Years of Shadows

  دانلود نسخه کم حجم بازی 9 Years of Shadows

 • دانلود نسخه کم حجم بازی The Dungeon of Naheulbeuk Back to the Futon v1.5.992.47439

  دانلود نسخه کم حجم بازی The Dungeon of Naheulbeuk Back to the Futon v1.5.992.47439

 • دانلود نسخه کم حجم بازی The Tale of Bistun v1.07

  دانلود نسخه کم حجم بازی The Tale of Bistun v1.07

 • دانلود بازی کم حجم Warriors of the Nile 2 The Desert Magnate

  دانلود بازی کم حجم Warriors of the Nile 2 The Desert Magnate

 • دانلود نسخه کم حجم بازی Perseus - Titan Slayer

  دانلود نسخه کم حجم بازی Perseus - Titan Slayer

 • دانلود بازی کم حجم BLACKTAIL Update v1.5

  دانلود بازی کم حجم BLACKTAIL Update v1.5

 • دانلود بازی کم حجم Terra Invicta v0.3.59

  دانلود بازی کم حجم Terra Invicta v0.3.59

 • دانلود بازی کم حجم Shovel Knight Dig – Fate And Fortune برای کامپیوتر

  دانلود بازی کم حجم Shovel Knight Dig – Fate And Fortune برای کامپیوتر

 • دانلود بازی کم حجم Man O War Corsair Warhammer Naval Battles v1.4.4

  دانلود بازی کم حجم Man O War Corsair Warhammer Naval Battles v1.4.4

 • دانلود نسخه کم حجم بازی Kingdom Come Deliverance v62297

  دانلود نسخه کم حجم بازی Kingdom Come Deliverance v62297

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
دانلود نسخه کم حجم بازی Prince of Persia The Sands of Time برای کامپیوتر

دانلود نسخه کم حجم بازی شاهزاده ایرانی شن های زمان Prince of Persia The Sands of Time برای کامپیوتر

داستان بازی Prince of Persia The Sands of Time از آنجا شروع می‌شود که شاهزاده به همراه پدر خود در راه سفر به شهری هندی به نام «آزاد» هستند تا سلطان آن شهر را ملاقات کنند. در راه، وزیر یکی از مهاراجه‌های آن حوالی که رو به مرگ است و قصد دارد با چیزی به اسم «شن‌های زمان» جلوی مرگ خود را بگیرد، شاهزاده و پدرش را ترغیب می‌کند تا به قصد تاراج کردن، به قصر مهاراجه حمله کنند. شما می توانید بازی Prince of Persia The Two Thrones را از وب سایت دی ال اسکای دریافت کنید.

شاهزاده در این قصر آیتمی به نام خنجر زمان را پیدا می‌کند و دختر مهاراجه که «فرح» نام دارد نیز به اسارت گرفته می‌شود تا او را به عنوان تحفه نزد سلطان آزاد ببرند. در آزاد، وزیر با فریب دادن شاهزاده‌ای که اکنون خنجر زمان را در اختیار دارد، موفق می‌شود کاری کند شن‌های زمان آزاد شوند و بدین ترتیب تمام ساکنین قصر به جز شاهزاده، وزیر و فرح (که هرکدام تحت حفاظت خنجر، عصا و مدال جادویی‌ای که در اختیارشان است قرار دارند) به موجوداتی زامبی‌ مانند از جنس شن تبدیل می‌شوند.

Prince of Persia The Sands of Time PC-GOG

حال شاهزاده باید به کمک فرح «ساعت شنی زمان» را پیدا کند و با برگرداندن شن‌های زمان به داخل آن، کاری کند زمان به عقب برگردد تا فاجعه‌ای که رقم خورده، هیچ‌وقت اتفاق نیفتاده باشد. داستان شن‌های زمان از معدود بازی‌های جریان اصلی‌ است که از اسلوب وحدت‌های سه‌گانه که ارسطو برای نمایشنامه‌های یونانی تعیین کرده بود پیروی می‌کند. بر طبق این اسلوب داستان باید:

۱- وحدت زمان داشته باشد؛ بدین معنا که حوادث پیرنگ آن در عرض یک شبانه‌روز (۲۴ ساعت) شروع شوند و به پایان برسند. شن‌های زمان این ویژگی را داراست. هشت الی ده ساعتی که تمام شدن داستان طول می‌کشد، در دنیای بازی نیز یک بازه‌ی زمانی پیوسته است.

۲- وحدت مکان داشته باشد؛ بدین معنا که کل حوادث پیرنگ باید در یک فضای فیزیکی مستقل و واحد اتفاق بیفتند و جغرافیای محیط نباید فشرده‌سازی شود. به طور کلی، صحنه‌ی تئاتر نباید نماینده‌ی بیش از یک مکان باشد. این مورد هم در بازی صادق است. کل بازی در قصر سلطان آزاد و حومه‌ی آن اتفاق می‌افتد و جز در میان‌پرده‌ها جایی خارج از این محدوده نشان داده نمی‌شود.

۳- وحدت موضوع داشته باشد؛ بدین معنا که داستان باید یک پیرنگ اصلی و محوری داشته باشد و تا حد امکان از استفاده از خرده‌پیرنگ‌های فرعی و بی‌ربط به پیرنگ اصلی اجتناب شود. این مورد هم در بازی رعایت شده است. کل داستان بازی حول محور پیدا کردن ساعت شنی زمان و شکست دادن وزیر می‌چرخد و هیچ ماجرایی که به این قضیه بی‌ربط باشد یا به موازات آن اتفاق بیفتد، در بازی نشان داده نمی‌شود.

مبارزه در بازی Prince of Persia The Sands of Time با وجود لذت‌بخش بودن، تا حدی فرمولاتیک است و به‌تدریج تکراری می‌شود، خصوصاً از این لحاظ که بخش‌های مبارزه همه مشخص و از پیش تعیین‌شده هستند و اینطوری نیست که ناگهان وسط سکوبازی و معما حل کردن سر و کله‌ی دشمنان پیدا شود.

منبع توضیحات : انتشارات پیدایش

info

Amidst the scorched sands of ancient Persia, there is a legend spun in an ancient tongue. It speaks of a time borne by blood and ruled by deceit. Drawn to the dark powers of a magic dagger, a young Prince is led to unleash a deadly evil upon a beautiful kingdom. Aided by the wiles of a seductive princess and the absolute powers of the Sands of Time, the Prince stages a harrowing quest to reclaim the Palace’s cursed chambers and restore peace to his land.

A technological masterpiece – Witness some of the most advanced programming in gaming history, pushing the limitations of consoles and raising the standards of games in all areas of production: physics, lighting, graphics, animations, and more!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

System:Windows XP or Vista

Processor:1 GHz

Memory:256 MB RAM

Graphics: 3D graphics card compatible with DirectX 9.0c and Hardware T&L

 

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRAR اکسترکت کنید.

3) به نصب بازی بپردازید. بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

4) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com