اکسوگیم - دانلود رایگان بازی کامپیوتر و اندروید

https://dlsky.ir/

دانلود نسخه کم حجم بازی مبارزه ای پادشاه مبارزین The King of Fighters XV v1.63 برای کامپیوتر

دانلود نسخه کم حجم بازی مبارزه ای پادشاه مبارزین The King of Fighters XV v1.63 برای کامپیوتر بازی The King of Fighters XV با شخصیت‌های جذاب و سیستم بازی منحصربه‌فرد خود، بار دیگر می‌تو

دانلود نسخه کم حجم بازی مبارزه ای پادشاه مبارزین The King of Fighters XV v1.63 برای کامپیوتر بازی The King of Fighters XV با شخصیت‌های جذاب و سیستم بازی منحصربه‌فرد خود، بار دیگر می‌تو

جدید ترین مطالب سایت

Last posts
دانلود نسخه کم حجم بازی مبارزه ای پادشاه مبارزین The King of Fighters XV v1.63 برای کامپیوتر
خلاصه مطلب :

دانلود نسخه کم حجم بازی مبارزه ای پادشاه مبارزین The King of Fighters XV v1.63 برای کامپیوتر

بازی The King of Fighters XV با شخصیت‌های جذاب و سیستم بازی منحصربه‌فرد خود، بار دیگر می‌تواند هیجان را به جمع طرفداران بازگرداند. این سری از زمان معرفی خود در سال ۱۹۹۴، توانسته است که نسخه به نسخه پیشرفت کرده و تجربه چند نفره بهتری را فراهم کند. حال بعد از گذشت ۶ سال از آخرین نسخه، هم‌اکنون نسخه XV از راه رسیده است و می‌توانیم پیشرفت‌های محسوسی را از نظر گرافیکی، سیستم گیم‌پلی و تجربه آنلاین بازی شاهد باشیم. در مجموع ۳۹ کاراکتر در بازی شرکت کرده‌اند. شخصیت‌های محبوب و کلاسیک در این بازی احیا شده‌اند و در کنار آن برخی از شخصیت‌های جدید را هم می‌بینیم که مسابقات رویایی تاریخ KOF را برای شما خواهند داشت. شما همچنین می توانید بازی The King of Fighters XIII Galaxy Edition و Rustler Vinci را دانلود کنید.

The King of Fighters XV v1.63 PC-ElAmigos

بسته الحاقی جدید Team Awakened Orochi DLC اضافه شد

داستان بازی به اوج خود خواهد رسید و قرار است که ادامه روایت نسخه قبلی را شاهد باشیم. انفجار داستانی مدام در بازی روی داده و می‌توانیم اوج سیستم نبرد سریالی آن را نیز شاهد باشیم. نبردهای تیمی سنتی ۳ به ۳ هنوز هم در بازی حفظ شده است. نبردهای آنلاین بازی نسبتا ساده هستند، اما حس سرعت و تازگی را بار دیگر خواهند داشت. این بازی با محتوای کامل در اختیار شما خواهد بود و می‌توانید از بیش از ۳۰۰ آهنگ آن هم نهایت لذت را ببرید. گالری فیلم و صدا توسط سازندگان در بازی قرار داده شده است و می‌توانید به گزینه‌های متعدد دیگر هم دسترسی داشته باشید.

خلاصه‌ی برخی از نقدهای منتشر شده:

Gamer Escape 9/10

می‌توان گفت که نسبت به عناوینی همچون Guilty Gear Strive یا Dragon Ball FighterZ برای کسانی که تجربه‌ای در این ژانر ندارند، جذابیت کمتری دارد. از طرف دیگر لذت‌بخش بودن، اما دشوار بودن در تسلط کامل بازی‌های فایتینگ، یکی از مشخصه‌های اصلی این ژانر است. با در نظر گرفتن گیم‌پلی عمیق سری KOF و ترکیب آن با گرافیکی ارتقاء یافته و تغییراتی در سیستم مبارزات که به گیمر آزادی عمل بیشتری می‌دهد، محصول نهایی از انتظارات نیز، پیشی گرفته است.

Hey Poor Player 9/10

بازی The King of Fighters XV یک نسخه‌ی عالی از فرنچایز فایتینگ اس‌ان‌کی است. با هوشمندی کامل روی میراث و زمینه‌ی عناوین قبلی ساخته شده، نقاط ضعف آثار قبلی را ارتقاء داده و حتی کمال گراترین طرفداران را نیز، راضی خواهد کرد.

Noisy Pixel 9/10

بازی The King of Fighters XV عالی است و در زمان عرضه نیز بسته‌ای کامل به نظر می‌رسد. شاید بازآفرینیی در ژانر فایتینگ ایجاد نکرده، اما فرمول گیم‌پلی منحصر به فرد خود را به کمال رسانده و بهترین لیست شخصیت‌های انتخابی تمام سری را دارد. با بخش آنلاین سالم و دقیق، سیستم‌های عمیق گیم‌پلی، نمایش درخشان و سبک‌گرایانه و موسیقی‌های فراموش نشدنی، این عنوان یکی از آثار فایتینگی می‌شود که در تمام پلتفرم‌ها حاضر خواهد بود. چیزی که در سال ۱۹۹۴ خلق شده، در سال ۲۰۲۲ نو و مهیج بودن خود را حفظ کرده است.

Eurogamer Italy 8/10

بازی The King of Fighters XV یک عنوان فایتینگ عمیق است که برای حرفه‌ای شدن، زمان و کوشش فراوان نیاز دارد، اما رضایتمندی بسیاری به گیمر می‌دهد. لیست شخصیت‌ها متنوع و بخش تکنیکی نیز خوش‌نما بود. این بازی یکی از بهترین آثار ژانر فایتینگ در بازار است.

IGN Italia 8/10

یک دنباله‌ی مناسب برای حماسه‌ی تاریخی این فرنچایز بود. یک بازی فایتینگ مستحکم و لذت‌بخش است، اما فضا برای ارتقاء وجود دارد.

CGMagazine 8/10

بازی King of Fighters XV هدف داشت تا از انتظارات پیشی بگیرد و توانسته به بسیاری از آن‌ها برسد. هرچند یک ارائه‌ی توخالی باعث از دست رفتن تاجش شده است. هسته‌ی اصلی بازی، یک موتور قدرتمند و فهرست شخصیت‌های متنوع است که باعث می‌شود تا این عنوان برای زمانی طولانی قابل تجربه باشد.

Inverse 6/10

KOF با مقاومت نسبت به افزودن بخش داستانی بزرگ، فشار وارد شده توسط رقبای خود را نادیده می گیرد. حداقل گزینه‌های بخش انفرادی و دوئل‌های آنلاین معمولی نیز چیزی را از نو اختراع نمی‌کنند. با این حال، طراحی شخصیت قدرتمند، بازی تیمی قابل شناسایی سریع و خطوط داستانی غیر عادی، کم کاری از سوی اس‌ان‌کی نیست و بیشتر شبیه تمرکز بر حفظ فلسفه‌ی طراحیی است که هواداران همیشه دوست داشته‌اند.

info

SHATTER ALL EXPECTATIONS! Transcend beyond your limits with KOF XV!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7

Processor: Intel Core i5

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 770 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB

DirectX: Version 11

Storage: 65 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i7

Memory: 16 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 4GB

DirectX: Version 11

Storage: 65 GB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه ElAmigos:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRAR اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار DAEMON Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
توضیحات / دانلود گزارش کد : 839